horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Marlena Golenia w sobotę w Bruśnie, Robert Serkis w niedzielę w Horyńcu

Kandydaci na urząd wójta horynieckiej gminy w najbliższy weekend przeprowadzą dwa kluczowe spotkania. W sobotę (13.10.2018) Marlena Golenia o 18:30 w świetlicy w Nowym Bruśnie zainicjuje swoją kampanię w terenie, gościem specjalnym będzie Marszałek Marek Kuchciński. Natomiast Robert Serkis w niedzielę (14.10.2018) o 16:00 w GOKu organizuje spotkanie wyborcze dla horyńczan. Cały harmonogram spotkań TUTAJ. Śmiało można powiedzieć, że po spotkaniach zaczną się emocje wyborcze.

14 Comments

 1. Już słychać dzwięk naczyń i szalejących mikserów, czuć zapach piekących się ciast, świetlica tętni życiem, jedna pani drugą panią pogania, że to jeszcze drogę przystroić trzeba i wszystkie dziury w niej połatać coby złota limuzyna marszałka bez kolizji na miejsce dotarła. Trzeba nagonić wszystkich mieszkańców żeby pięknie się uśmiechali bo to przecież pieniądze na wieś jadą a wystarczy tylko oddać głos na tą panią co to w całej Polsce kolegów z sakwami pełnymi pieniędzy a i bez dna mają i tylko na zawołanie je wyciągają i wyciągają bo to ta jedyna na cały kraj piękna wieś bo nikt inny kasy nie potrzebuje i nic nie robi. Tylko ta pani ma taki gest że chce place zabaw na wsi budować gdzie trójka dzieci się bawi, ale nic tam staruszki moze też skorzystają. Jechać więc będzie ta wielka limuzyna z poparciem dla niej a niech wieśniaki też taką osobistość zobaczą. I może choć rąbka tajemnicy uchylą co to za jegomość prosto z marszałkowstwa jej prawą ręką będzie czy to jakaś koleżanka sekretarka czy kolega dozorca.

 2. Nie będzie żadnych emocji bo obecny wójt nie ma z kim przegrać ! Po co ta cała otoczka i marnotrawienie pieniędzy na banery jak i tak wiadomo kto wygra a emocje będą po następnej kadencji podczas starcia kolejnych rodzin przyczajonych w radzie gminy z obecna kontrkandydatką . Nie wiem tylko dlaczego ogrodnik z Krosna nie przyjeżdża do Horyńca tylko na wichurę ???

 3. Admin

  12 października 2018 at 16:02

  W sobotę o 16 stej w Lubaczowie jest konwencja PiS i będzie tam marszałek, Brusno ma dobre lobby, to ściąga Marszałka przy okazji, jak już jest w okolicy.

 4. Klon Joli, z tego co mi wiadomo też jesteś wieśniakiem, bo nigdy nie słyszałem żeby Horyniec był miastem, więcej szacunku do innych mniejszych miejscowości, bo dzięki nim też w Horyncu są turyści

 5. gdyby nie wioski to obecnie panujący do dzisiaj siedziałby w papierkach w Lubaczowie i głowy nie wychylał bo Horyniec wcale na niego nie głosował

 6. Do Klon Joli. Społeczenstwo Brusna znane jest z gościnności i organizacji spotkań o czym zaświadcza obecny Wójt sesjami zdjęciowymi. Panskie przesmiewcze i snsynuacje o starszych kobietach z Brusna, Marszałku i kandydatce świadczą o „pańskiej” kulturze. Proszę nie tworzyć atmosfery ormowskiej, będąc towarzyszem z PSL.

 7. A czemu wy tak sie tak tego swojego pochodzenia wstydzicie. Wszakże antropologia kultury mieszkańca wsi wiesniakiem definiuje a sam profesor Miodek w telewizji na temat wieśniaka wywody prowadził. Kto tak bardzo sie tego obawia niech do miastowych podąża i w smrodzie swe dzieci chowa.

 8. w czerwonym nie przystoi prawicowcom. Zmieńcie kiecki!

 9. Z tego co wiem to marszałek nie stronił za młodu od używek – alkoholu i narkotyków. Idealnie do pary z kandydatką na wójta. Może poklepie ją po plecach i powie że ludzie się zmieniają.
  A w limuzynie oprócz walizki pieniędzy będzie kilo […], chyba jadę na Brusno bo impreza się szykuje ostra.

 10. Terenia swoj swego zawsze znajdzie, moze dlatego tak dobrze sie rozumieja 😉

 11. Pani Teresko tak ludzie się zmieniają i trzeba dać tym ludziom szansę. To jakim był marszałek dawniej nie świadczy o tym ze taki sam jest teraz . To samo u pani Marleny – czasy młodości i jej incydenty już minęły.

 12. Ten ferwor walki z udziałem Marszalka przypomina mi „Redute Ordona”. Przypuszczam, ze gdy kandydatka wystąpi z programem na podium to całe zastępy przekupnych PSL owoców jak ruskie armaty bedzie grzmialo

 13. Incydenty młodości 😀 dobre

 14. Parę słów otrzeźwienia

  14 października 2018 at 13:18

  Jak ktoś nie ma nic do zaoferowania jak obecna pslowska władzunia to tworzy plotki. Ja jeszcze nie znalazłem żadnego konkretnego pomysłu „obecnych” na rozwój Horyńca. Ani nie znalazłem żadnego potwierdzenia w faktach rozsiewanych przez RZH plotek o Pani Marlenie. Zielone dinozaury muszą wymrzeć. Inaczej to nadal bedziemy w du… postępu. A Pani Marlenie to życzę zwycięstwa. Alleluja i do przodu! Głosujcie na Marlenę bo Robert z całym szacunkiem ale nie ma szans na wygraną a głosowanie na niego i jego kandydatów to stracony głos.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑