horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju

Dorota Rachwalik – kandydatka do Rady Powiatu z listy PSL

Szanowni Mieszkańcy Gmin Horyniec-Zdrój, Cieszanów i Narol. Dziękuję Wszystkim, którzy 4 lata temu obdarzyli mnie zaufaniem. Mam nadzieję, że krótkie podsumowanie mojej aktywności (link) w minionej kadencji, pomoże w dokonaniu właściwego wyboru w dniu 21 października 2018r. Jeżeli dane mi będzie w kolejnej kadencji reprezentować te 3 gminy w radzie powiatu, zamierzam w dalszym ciągu: słuchać ludzi, służyć ludziom i konsekwentnie realizować kolejne punkty mojego programu. Moje minione działania i moje przyszłe plany to Wasz głos.

Moje plany na kolejną kadencję:

 • przebudowa drogi powiatowej Podemszczyzna – Płazów (od Nowego Brusna),
 • przebudowa drogi powiatowej Basznia Górna – Wólka Horyniecka,
 • lobbowanie na rzecz przebudowy drogi wojewódzkiej na odcinku Horyniec-Werchrata,
 • modernizacja linii kolejowej 101,
 • działania na rzecz rozwoju bazy uzdrowiskowej w gminie,
 • działania na rzecz tworzenia nowych miejsc pracy, poprawy jakości życia mieszkańców,
 • rozwój infrastruktury turystycznej, jednolite oznakowanie miejsc pamięci i atrakcji turystycznych na terenie gminy/powiatu.

info: materiały wyborcze kandydatki

15 Comments

 1. Wszystkie programy są na jedno kopyto – prosze jasno i konkretnie co macie na myśli np działania na rzecz tworzenia miejsc pracy – jakie działania – konkret, działania na rzecz rozwoju bazy uzdrowiskowej – jakie działania? Konkret ! Wszędzie wszyscy piszą o tym samym i w ten sam sposób. Nie stać nikogo na więcej? W takim wypadku nie ma na kogo głosować.

 2. Jakbym miał już wybierać między panem wagi ciężkiej, irlandzkimi zmywakami i panem „co park zrobił” to Pani Dorota jest z pewnością z wyższej półki!

 3. Waga ciężka i pani Dorota to ta sama opcja polityczna – jestem na nie. Zarówno wójt jak Pani przypisują sobie te same zasługi remontów dróg i organizacji imprez powiatowych. Aż boję się z czym wyskoczy nasz drugi radny powiatowy.

 4. Opcja polityczna tak ale ludzie inni. Ja nie mówię ze p Dorota jest ideałem ale popatrzmy na konkurencje. Ręce opadają

 5. Dla mnie najważniejszy jest program – ten niestety pozbawiony jest konkretów i jest po prostu słaby. To samo z planem opcji PiS. Potrzebujemy zmian i ukierunkowanych działań. Chłopaki się rozkręcają i zaczynają podawać konkretne cele. Poczekamy zobaczymy co dalej. Do niedzieli sporo czasu by ostatecznie podjąć decyzję. Dobranoc.

 6. Konkrety co Pani zrobiła dla Horyńca przez mijającą kadencje ? Takie pierdolamento to każdy polityk opowiada. Najwięcej pieniędzy jest marnotrawione przez samorządy , które oblegają amatorzy i słupy dla zysku i kariery !!!

 7. Krytykujesz wszystkich jak leci , a gdzie zasadnicze pytanie co do pani Rachwalik , dlaczego od paru lat dzieci ze szkoły podstawowej uciekają , co to ma być kandydat na miarę naszych czasów, gdzie zamiast przyciągać ucznia to się skutecznie go odstrasz , ta pani już powinna w połowie kadencji dać sobie spokój z polityką a jej działania na rzecz gminy to jedynie składanie kwiatów pod pomnikami .

 8. Jeżeli chodzi o przedbudowę drogi Wólka- Horyniecka KAPLISZE zapraszam Panią na miejsce budowy . Droga się kończy kilka metrów za Kaplicą w tej miejscowości. A zapomniana już Rampa Kaplisze miesci się około 1.5 kilometra dalej!!.

 9. a gdzie te obiecywane przez Panią R spółdzielnie socjalne , skanseny , a teraz nagle będzie pani modernizować linię kolejową -coś z kolejnictwa zostało

 10. Dociekliwy masz 100% rację. W horynieckiej akademii dobrze idzie dzieciom prominentów i te , które chodzą na korepetycje .W tej biednej gminie nie każdego stać na dodatkowe nauczanie. Mamy takie bezrobocie wśród nauczycieli a Pani dyrektor nie potrafi dobrać grona nauczycielskiego , które potrafi uczyć a nie ma do tego kwalifikacje. Amatorszczyzna na miarę komuny i kolesiostwo na wielką skalę. Ja chciałbym bardzo zobaczyć badanie wyników nauczania uczciwie przeprowadzone przez kuratorium oświaty i wychowania w tej szkole . Jak ktoś nie potrafi uczyć to zmywak w Anglii czeka . Osobiście przez takich amatorów miałem problem z maturą z matematyki bo pani…. po LO i praktyką w pasieniu krów nie potrafiła mnie skutecznie nauczyć a na korepetycje niestety nie miałem pieniędzy. Niech ta pani się określi czy chce uczyć czy nic nie robić i zająć się polityką jak większość pseudo polityków w tym kraju!!!

 11. Badanie wyników z kuratorium nie daje subiektywnego obrazu jak jest naprawdę. Sam fakt nie napawa optymizmem że dzieciak zadowolony po egzaminie mówi że poszło dobrze bo pani dała ściągać. Czemu się więc dziwić że w podstawówce same piątki a w liceum trójeczki.

 12. były mąż pani Doroty to kolejarz ,możę planują wspólny interes.drezyny np…

 13. Z 5 w podstawówce/w gimnazjum sie nie zgodzę. Jako absolwent gimnazjum przez 3 lata byłam zagrożona z matematyki często Pani ucząca mnie zapewniała,że nawet do zawodówki mnie nie przyjmą. Jak sie okazało w liceum po zmianie nauczyciela wszystko się zmieniło z ocen 1,2 zaczelam dostawać 4,5 a mature zdałam na 70% dzięki nauczycielowi który poświęcił wiele czasu na nadrobienie podstaw

 14. oprócz KŁYSEWICZA jedne i te same m[…]. żenada i tak się skończy

 15. Osiedlowy człowiek

  11 października 2018 at 21:57

  Sam Kłysewicz nic nie zrobi ale życzę mu powodzenia w walce między peeselowcami na tej lubaczowskiej górze politycznej

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑