horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju

Informacje dla komitetów wyborczych i kandydatów

Komitety, lub pojedynczy kandydaci mogą nadsyłać swoje materiały wyborcze, będą opublikowane na stronie. Najlepiej jak będą to plakaty ze zdjęciami, opisy kandydatów, elementy programowe tylko jako tekst, ulotki są do druku i mają mało miejsca, w internecie można sobie pozwolić na bardziej rozbudowane opisy. Istnieje możliwość wywiadu, ale zaznaczam, że pytania będą wtedy trudne i konkretne. Zachęcam do przesyłania materiałów ze spotkań wyborczych. Zachęcam do organizowania debat między kandydatami, nawet na radnych. Kontakt: horyniecinfo@gmail.com

Po konsultacjach przedstawione będą kolejne możliwości promocyjne.

6 Comments

 1. Mam nadzieję, że kandydaci na wójta nie zapomną o pomocy i wsparciu dla klubów, stowarzyszeń, instytucji (koła gospodyń, kluby sportowe, strażacy ochotnicy, krwiodawcy – wszyscy ludzie z pasją) którzy bezinteresownie rozwijają w najmłodszych chęć pracy zespołowej, próbują oderwać młodzież od komputera i doraźnie wspierają w rożnych sytuacjach losowych.

 2. Proponuje wszelkiej maści kandydatom chętnym na urzędy, aby w programach wyborczych słowo wykonam czy zbuduje itp. zastępować słowem „zadłuże Gminę w zakresie itd. i tp. „. Wyjasniam: Biorąc pod uwagę możliwości budżetowe Gminy w zakresie kolejnych inwestycji będzie skutkowało kolejnym zadłużeniem. Wg Uchwał Rad Gminy aktualne terminy spłat kredytów dotyczą lat powyzej 2030 roku). Każda następna inwestycja to zadłużanie Gminy do możliwego górnego procentowego pułapu i na kolejne lata. Spłata kredytów będzie ściśle powiazana z podwyżeka cen wody, ścieków, nieczystości oraz podatków.

 3. Chłopie co ty gadasz – przecież zaraz po wygraniu pisu prezes przyjeżdża do nas z walizką pełną kasy – z czegoś trzeba opłacić kiełbasę wyborczą…

 4. Obserwator horynieckich umysłów

  9 października 2018 at 23:17

  Skoro jako gmina z potencjałem o którym często na wystąpieniach różnego rodzaju jest mowa mamy kupe kredytów na wiele lat tzn że mamy złych ekonomów w gminie jak również słabe zarządzanie rozwojem i pozyskiwaniem pieniędzy od tych którzy tutaj przyjeżdzają i powinni te pieniądze zostawiać (zasilać gminę )
  A nasza kochana gmina robi tak jak nasz rząd czyli co ? ! a no ŁUPI obywateli (mieszkańców) bo przecież za podatki zawsze trzeba będzie płacić, za wode scieki itd. również , więc pewny zysk (wprawdzie śmieszny) ale za to murowany i co za tym idzie ? brak większego sensu wysilania się i kombinowania jakby tu dobrze drzeć kasę i za co tylko nie ze swoich…
  Czy ktoś to zmieni ? Sądząc po tym z jaką niewiedzą można się spotkać ze strony ludzi pracujących w UG to murzynów jeszcze długo długo nie dogonimy. Pomyślcie co by było w tej gminie lub jak nasza miejscowość i okolica by wyglądały gdyby nie środki unijne ?! KOMUNA !

 5. Gdyby na samym początku gdy unia dawała kase na rozwój małych miejscowości były pisane wnioski gmina nie musiała płacić na większość z własnej kieszeni sytuacja byłaby inna. Czy na przykład horyniecka toaleta nie mogła byc sfinansowana z pieniędzy unijnych?

 6. To jest Panie Leonie jedyny dworek jaki mamy na naszej Horynieckiej ziemi 😉

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑