horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju

Drużynowymi Młodzieżowymi Mistrzami Świata Rosja w kategorii dziewcząt i Holandia w kategorii chłopców

Zakończyły się już Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Warcabach w Horyńcu-Zdroju. W niedzielny wieczór odbyła się gala zakończenia Mistrzostw z dekoracją zwycięzców. Triumfowały Rosjanki i Holendrzy.

Drużynowymi Młodzieżowymi Mistrzami Świata w kategorii dziewcząt została reprezentacja Rosji w składzie: Ajupova Rufina, Bolshakova Aliona, Aprosimova Sandaara, drugie miejsce reprezentacja Białorusi w składzie: Yakubovich Yana, Lazovik Yana, Nikalayeva Viktoryia, trzecie miejsce dla Chin w składzie: Zhang You, Li Zhengyi, Jiang Zhou. Reprezentacja Polski I zajęła miejsce 8 a Polska II miejsce 10.

W kategorii chłopców Mistrzami Świata została reprezentacja Holandii w składzie: Slump Jitse, Weistra Machiel, Hageman Emre, drugie miejsce reprezentacja Rosji: Psurtsev Ivan, Ilin Daniil, Zaika Savva, trzecie miejsce dla Białorusi: Semyaniuk Michael, Trubnikau Ivan, Vydzerka Heorhi. Polska miała w tej kategorii trzy reprezentacje, które zajęły miejsca: 10, 11 i 13.

Sponsorzy i darczyńcy Mistrzostw: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Fundacja Lotto, Fundacja Orlen Dar Serca.

6 Comments

  1. upolityczniona impreza… wstyd!

  2. Jak tam nasze orły ? A nie mówiłem że PIS robi sobie tanią reklamę wyborczą a ciemnogród na kolanach im dziękuje za bezinteresowną działalność społeczną !!!

  3. Nie rozumiem działaczy PIS jak można się cieszyć ze sromotnej porażki naszych zawodników !Niech lepiej zajmą się pomocą dla rolników bo w sporcie się ośmieszyli !!!

  4. Inkubator przed się biorcy

    8 października 2018 at 16:33

    Nie cieszą się tylko poczerwieniały ze złości. To nie są brawa tylko załamanie rąk i tajny sygnal dla wtajemniczonych, złośliwcy!

  5. BRAWO ROSJA

  6. Organizatorem była Polska w tej edycji natomiast nikt nie powiedział, że mamy stać na podium z faktu iż jesteśmy gospodarzami. Owszem byłoby wspaniale gdybyśmy zajęli wysokie miejsce/miejsca ale to nie świadczy źle o naszych zawodnikach. Byli lepsi od nich i koniec kropka. Teraz będzie rachunek sumienia, kolejne treningi i następnym razem będzie zdecydowanie lepiej. Ci sami nie będą co mistrzostwa wygrywać bo na nich też jest sposób. Poza tym impreza była z myślą o tych młodzikach którzy godnie reprezentowali kraj z którego przyjechali. Jakaś twarz czy nawet twarze polityczne musiały być i to nie ważne kto przybył,tutaj ważne kto dał pieniądze na taką imprezę stąd osobistości reprezentujące rząd lub partię rządzącą pokazują się na imprezach różnego typu niekoniecznie sportowego. Cieszmy się że to nasze twarze a nie obce ! A wszystkim zazdrośnikom i poetom proponuję zabrać du….ska do roboty !

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑