Wyborcze szachy… a raczej warcaby kandydatów na wójta gminy Horyniec-Zdrój

Niedawno lokalny internet obiegły informacje o sprzeczkach internetowych kandydata na burmistrza Cieszanowa z urzędującym burmistrzem, w innych gminach też nie jest różowo. Mamy tam ostrą kampanię. Tymczasem w Horyńcu kampania rozpoczęła się kurtuazją. Robert Serkis przedstawił u siebie na facebooku kontrkandydatkę, a Marlena Golenia swojego kontrkandydata. Zapowiada się ciekawa kampania w Horyńcu! Oto wpisy kandydatów:

Jako, że dziś na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej poznałem już oficjalnie swoją kontrkandydatkę w wyborach na Wójta Gminy Horyniec-Zdrój chciałem serdecznie powitać Ją w mediach społecznościowych. Liczę na kulturalną i merytoryczną kampanię. Pokażmy, że w naszej gminie możemy się różnić, ale i zarazem szanować. Zobacz stronę fb Roberta Serkisa: www.facebook.com/serkisrobert

Od dziś oficjalnie widnieję na stronie Państwowej Komisji Wyborczej jako kandydat na urząd wójta gminy Horyniec-Zdrój. Tym razem w Horyńcu-Zdroju będzie tylko jedna tura wyborów, bowiem mamy tylko dwóch kandydatów. Moim przeciwnikiem będzie urzędujący wójt Robert Serkis. „Moje serce to ziemia horyniecka” to moje hasło wyborcze i także chciałabym, by ta kampania była budująca, wniosła nową jakość do Horyńca-Zdroju. Pokażemy, że w naszej gminie możemy się różnić i szanować, ale przede wszystkim walczyć o dobro społeczeństwa. Zobacz stronę fb Marleny Goleni www.facebook.com/Marlena-Golenia-Kandydat-na-Wójta-Gminy-Horyniec-Zdrój

7 replies on “Wyborcze szachy… a raczej warcaby kandydatów na wójta gminy Horyniec-Zdrój”

  1. Polityka to nie sentymenty tylko bezpardonowa walka o władzę .Mam nadzieję że uda się Pani Marlenie wygrać te wybory i pokazać że jeszcze w tej gminie może być lepiej. Nie podobają mi się kandydat na radnego , którzy niedawno rozstał się z mundurem i znowu walczy o koryto. Czy naprawdę mieszkańcy Horyńca już zapomnieli o jego ubeckich metodach traktowania szarego obywatela ? Mam nadzieję że na spotkaniu przedwyborczym ten pan będzie miał coś do powiedzenia na temat zasług dla gminy Horyniec !!!

  2. Zanim ponownie dokonamy wyboru kandydata na wójta proponuję podsumować realizację danych obietnic przez obecnie urzedujacego w dziedzinie inwestycji, tworzenia stanowisk pracy, kulturalnej, szkolnictwa, przedszkolnym itp.

  3. W wywiadzie obecnego wójta, otrzymaliśmy obietnicę, ze nauczyciele będą mieli pracę. Panie Wójcie to prawda ? Na tą odpowiedź czeka mnóstwo osób… osób nie mających etatu…

  4. Szanowny Panie weteranie – czy mógłby Pan z łaski swojej przełączyć się na inny kanał ? O mundurach prosze rozmawiać na wojskowych forach.

  5. Leon ja nie rozmawiam o mundurach tylko farbowanych lisach, których wypadałoby pogonić z koryta na marazm i brak dbałości o dobro naszej gminy. Czy to takie trudne do zrozumienia ?

  6. Dobro gminy..
    PIS wystawia w każdej gminie jak leci kandydata na wójta i tylko dlatego protegowana tej partii pojawiła się w tej gminie.
    Ten wójt jak żaden inny jest spolegliwy wobec mieszkańców i zgadza się na każde żądanie (wydatek)

Comments are closed.