Sąsiedzi rozpoczynają kampanię, w Horyńcu nadal cisza… przed burzą

W gminie Horyniec-Zdrój duża cisza wyborcza, nadal nie ma oficjalnie zgłoszonych kandydatów na wójta. Brakuje też czterech kandydatów na radnych gminnych, mamy tylko kandydatów z KWW Razem Zmienimy Horyniec, w związku z tym PKW zwróciło się do komitetów, by do dziś zgłosili kontrkandydatów, czy się uda? Zobaczymy jutro. Tymczasem kampanię cały czas prowadzi kandydat z Horyńca-Zdroju do rady powiatu lubaczowskiego Krystian Kłysewicz. Tym razem w sobotę 22 września brał udział w Konwencie Wyborczym KWW Gmina Cieszanów.

Podczas spotkania, szerszej publiczności przedstawiono 14 kandydatów na radnych miejskich Cieszanowa oraz kandydata na burmistrza, którym został Zdzisław Zadworny. Swoje 5 minut podczas konwentu mieli również przedstawiciele sojuszniczych komitetów startujący do różnych szczebli administracji samorządowej z  liderem listy PSL do Sejmiku Województwa Podkarpackiego Andrzejem Nepelskim na czele oraz nowymi twarzami na scenie politycznej powiatu Krystianem Kłysewiczem i Marcinem Piotrowskim z Forum Samorządowo Gospodarczego.

info: KWW Gmina Cieszanów

2 replies on “Sąsiedzi rozpoczynają kampanię, w Horyńcu nadal cisza… przed burzą”

  1. Wszyscy czekają na oficjalne ogłoszenie kandydatury kontrkandydata obecnego wójta – oj bedzie sie działo 😂

  2. Na obecną chwilę coś się kołacze wieść, że obecny wójt postanowił ubiegać się o reelekcję. Czekamy na krok najprawdopodobniejszego z komitetów wystawiających kandydatów – PiS.

Comments are closed.