horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Gala Myśliwska w Horyńcu

W niedzielne popołudnie odbyła się w Horyńcu Gala Myśliwska. Zjechali się do nas myśliwi z całego kraju po to, by celebrować swoje święto. Dzięki temu zorganizowana została w horynieckim parku ciekawa impreza. Zaczęła się Mszą Św. po której zorganizowano uroczysty pochód ze sztandarami do Parku Zdrojowego, oto filmik Krystiania Kłysewicza z drona przedstawiający początek imprezy:

Część oficjalna wypełniona została okolicznościowymi przemówieniami i zostali odznaczeni za swoje zasługi myśliwi, którzy poświęcili się tej pasji. Było dużo zabaw strzeleckich, pokazów – psów myśliwskich, ptaków drapieżnych, koncert sygnalistów myśliwskich i chóru myśliwskiego z Zamościa, a także sposoby wabienia jeleni. Na imprezie można było skosztować różnych tradycyjnych potraw z dodatkiem dziczyzny, albo nowszych, jak na przykład burger z mięsem z daniela. Kucharz Paweł Gradowski zaprezentował też na scenie jak zrobić tatara z dziczyzny. Całość zakończył koncert gwiazd muzyki disco polo Elixir i Maczo.

4 Comments

  1. Gala opracowana i prowadzona przez specjalistę w połowie się nie odbyła. Prowadzący nie przestrzegał ram czasowych przeznaczonych na imprezy towarzyszące , które były skracane przez uwielbianie działaczy myśliwskich zwłaszcza w „sukienkach” . Działalność społeczna i jej wynagradzanie jest jak najbardziej potrzebne w każdym społeczeństwie , ale nie przesadzajmy z jej propagandą jak za komuny !

  2. Złośliwiec wybiórczy

    15 września 2018 at 09:09

    Jak widać trauma z dzieciństwa nie odpuszcza hehe

  3. a jakby, co to wiedzę o Gali Myśliwskiej można uzupełnić jeszcze ze strony Katolickiego Radia Zamość w ramach cyklu audycji Lasy na Kresach jest relacja radiowa i wywiady z uczestnikami Gali i ponadto na Facebooku na stronie Darz bór TV jest filmowa relacja Przemysława Malca

  4. i może jeszcze dodajmy, że specjalista prowadzący imprezę na jednym ze zdjęć powyżej i Darz Bór na ten cały szum w lasach na Kresach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑