Kłopoty z budową traktu turystyczno-spacerowego w dzielnicy uzdrowiskowej za niemal 8 mln!

Mamy za sobą już drugi przetarg na inwestycję w ramach której wykonane będą dwa mniejsze zadania: Budowa Centrum Informacji Turystycznej przy tunelu w dzielnicy uzdrowiskowej ok. 167 tys zł i uzupełnienie infrastruktury w Parku Zdrojowym za ok 323 tys zł. Nadal nie ma ofert na wykonanie traktu turystyczno-spacerowego w dzielnicy uzdrowiskowej za prawie 8 mln zł.

miejsce na Centrum Informacji Turystycznej

Przetargi odbywają się w ten sposób, że dana instytucja dysponuje określonymi funduszami na realizację zadania i ogłasza przetarg, kto da korzystniejszą ofertę, czyli najmniejszą cenę, ten wygrywa. Za pierwszym razem tylko na realizację budynku Informacji Turystycznej wpłynęła oferta, ale była za wysoka, potem znając ceny, jakie Gmina może „przełknąć”, na oba zadania (Centrum Informacji Turystycznej i rozbudowa infrastruktury w parku) zdecydował się Pan Stanisław Kłos ze swoją firmą Usług Remontowo Budowlanych, dzięki czemu dwa mniejsze zadania będą realizowane. Niestety nawet za drugim razem nie pojawiła się żadna oferta na wykonanie wartego niemal 8 milionów deptaka w dzielnicy Uzdrowiskowej! Ta inwestycja miała ruszyć razem z grubszymi inwestycjami horynieckich sanatoriów podnosząc od razu walory zdrojowe Horyńca. Czekamy na rozwój sprawy…

w tej okolicy będziemy mieć trakt turystyczno spacerowy…

4 odpowiedzi do “Kłopoty z budową traktu turystyczno-spacerowego w dzielnicy uzdrowiskowej za niemal 8 mln!”

  1. Nic dziwnego jak kosztorys był robiony 5 lat temu i wartość 8 mln to była na tamte czasy 🙂 wszystko drożeje:)

  2. Wybierzcie jednego z byłych wójtów, którzy mieli monopolistę na wygrywanie przetargów i problem sam się rozwiąże. Obecna władza jeszcze raz potwierdzi swoje zaufanie przy wyborach. Uczciwie przygotuje projekt i przetarg to na pewno znajdzie się firma do wykonania tak ważnej dla uzdrowiska inwestycji. Nie rozumiem tylko dlaczego tak długo zwlekano z przetargiem. Mam nadzieje że w/w inwestycja nie rozleci się tak jak rozbudowa słynnego naszego zalewu. Jakim trzeba być bezmózgowcem żeby planować taką inwestycję i zapłacić dwa razy za projekt bez wykupu ziemi od właścicieli. Gdzie była rada rada gminy z towarzyszem wójtem , który powinien zwrócić z własnej kieszeni te zdefraudowane pieniądze .WYBORCY PATRZCIE NA RĘCE NIEUDACZNIKOM I ELIMINUJCIE ICH PRZY URNACH !!!

  3. Złośliwiec widzę że czepiasz się słówek jak mucha krowskiego łajna. Przez całe życie walczyłem i będę walczył z ciemnogrodem i nikt mi w tym nie przeszkodzi. Czy w moich wypocinach jest jakieś kłamstwo ? Chciałem być elegancki dla obecnej władzy i wytknąć błędy tuż przed wyborami tak samo jak oni nagle rzucili się na inwestycje z chęcią reelekcji . Nie kończyłem wielkich szkół za pieniądze i pewne części ciała jak niektórzy na poważnych stanowiskach w naszym Podkarpackim zaścianku, dlatego skupiam myśli przy browarze i pobudzam śpiących do myślenia !!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.