Spotkanie z Kultową Stodołą w Pensjonacie Hagi

Opowieść o Kultowej Stodole w Pensjonacie Hagi, Organizatorzy: ziemialubaczowska.pl i pensjonat Hagi, 27 kwietnia (piątek) godzina 20:00

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie, gdzie opowiadacz podzieli się z nami historiami o kultowych miejscach z Ziemi Lubaczowskiej. Tematem przewodnim spotkania będzie Kultowa Stodoła na Chmielach (Stare Brusno), której niezwykłe fotografie opublikowane będą na fb Ziemi Lubaczowskiej godzinę przed spotkaniem i nieistniejący już „Szlak Południowy”. Jak duże ma znaczenie ten szlak dla pasjonatów Roztocza świadczy słowo „kultowy”, są tylko dwa takie miejsca, które zyskały takie miano, oba są niemal w sercu Roztocza na Ziemi Lubaczowskiej w jego najpiękniejszej części, w okolicy Giła. Przybywajcie do Horyńca i pensjonatu Hagi, odsłonimy przed wami tajemnice pasjonatów!
Opowiadaczem będzie Grzegorz Ciećka, Organizatorzy: ZiemiaLubaczowska.pl i Pensjonat Hagi. Spotkanie z Kultową Stodołą odbędzie się w piątek o 20:00 w kawiarni Pensjonatu Hagi w Horyńcu-Zdroju ul. Sanatoryjna 1. Postaramy się też puścić live na facebooku z tego spotkania. Zapraszamy wszystkich chętnych na miejsce, gdzie będzie czekać też jedyna w swoim rodzaju niespodzianka do degustacji, absolutny roztoczański rarytas!

Aktualizacja:

Oto link do historii Kultowej Stodoły Na Chmielach: http://ziemialubaczowska.pl/kultowa-stodola-na-chmielach/