RUSZYŁY ZAPISY DO SZKÓŁKI PIŁKARSKIEJ FOOTBALL ACADEMY HORYNIEC-ZDRÓJ

Już niedługo oficjalnie rusza w Horyńcu najbardziej dynamicznie rozwijająca się w Polsce szkółka piłkarska „Football Academy”. Obecnie trwają zapisy do kilku grup wiekowych.

Football Academy to znana w Polsce szkółka piłkarska, która współpracuje z angielskim BoltonWanderers F.C, KKS Lech Poznań oraz Wisłą Płock. FA jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się siecią szkółek w Polsce i ma już ponad 150 ośrodków szkolenia młodych adeptów w całym kraju, a teraz zawita również do Horyńca. Obecnie na terenie naszego powiatu działa szkółka Football Academy Lubaczów i Football Academy Oleszyce.

Czym jest Football Academy?

Football Academy to szkółka piłkarska dla dzieci w wieku 4-12 lat bazująca na angielskich rozwiązaniach treningowych i organizacyjnych. Obecnie w ponad 146 oddziałach w całej Polsce trenuje ponad 12 tysięcy dzieci, a w maju zajęcia rozpoczynają się również w Oleszycach.

Co Football Academy oferuje na zajęciach?

Zajęcia w Football Academy odbywają się przez cały rok, dwa razy w tygodniu i trwają od 60 do 90 minut (w zależności od wieku ćwiczących). Treningi prowadzone są w oparciu o ujednolicony (wew. System Szkolenia) plan treningowy.

CHARAKTERYSTYKA GRUP TRENINGOWYCH FOOTBALL ACADEMY:
– Grupa Beckham (4-5 lat)
– Grupa Owen (6-7 lat)
– Grupa Lampard (8-9 lat)
– Grupa Rooney (10-12 lat)

Football Academy oprócz samych zajęć piłkarskich, oferuje również edukację przez sport – ucząc swoich podopiecznych odpowiedniego zachowania w grupie, a także rozwijania innych obszarów wiedzy poprzez wplatanie w zajęcia elementy wiedzy ogólnej. Football Academy oferuje najmłodszym zawodnikom przede wszystkim treningi przez zabawę oraz edukację przez sport w duchu zasad fair play. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka!

W ramach zajęć treningowych zapewniamy ubezpieczenie, gadżety powitalne, udział w turniejach, imprezy okolicznościowe itp.

Czy dziecko musi mieć swoją piłkę?

Nie, cały sprzęt niezbędny do harmonijnego przeprowadzenia zajęć zabezpieczany jest przez FA. Państwo muszą tylko przyprowadzić dziecko w odpowiednim, luźnym, sportowym stroju i sportowym obuwiu.

Do treningów używany jest sprzęt najwyższej jakości, idealnie dopasowany dla najmłodszych adeptów sztuki piłkarskiej. Football Academy korzysta jedynie z atestowanego sprzętu renomowanych firm sportowych. Partnerem szkółki jest firma Adidas i to jej sprzęt stanowi postawę naszego asortymentu.

Co zrobić, gdy nie jesteśmy pewni czy dziecku spodobają się zajęcia?

Zanim zdecydują się Państwo zapisać dziecko do naszej szkółki, zachęcamy do skorzystania z możliwości udziału w dwóch pierwszych bezpłatnych treningach.

Aby wziąć udział należy zapisać się przez formularz zapisowy na stronie www.footballacademy.pl. Sam zapis nie jest zobowiązujący, mamy wtedy do Państwa kontakt i poinformujemy o terminie pierwszego treningu, a Państwa dziecko będzie ubezpieczone na bezpłatnych treningach.

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage na Facebooku gdzie będą udostępniane aktualności.

Kto będzie prowadził zajęcia?

Zajęcia w Football Academy Horyniec-Zdrój prowadzić będą instruktorzy piłki nożnej – Rafał Urban, Paweł Maksymiec i Rafał Maciuła.

Serdecznie zapraszamy do niezapomnianej przygody z piłką nożną!!!