horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Wieczór z piosenką literacką w pensjonacie Hagi

W sobotni wieczór w pensjonacie Hagi odbył się kameralny koncert zespołu Ofensywa Brunetów z Zamościa. Zespół wykonuje utwory autorskie – piosenka literacka. Właściciele pensjonatu chcą częściej organizować takie wydarzenia i dzięki temu urozmaicić kulturalnie czas, szczególnie dla kuracjuszy przebywających w naszych sanatoriach. Już niedługo kolejna inicjatywa. Poniżej jedna z piosenek zespołu.

Warto zaznaczyć, że kawiarnia w pensjonacie jest ciekawie urządzona, przytulną atmosferę daje ciepło bijące od kominka. Pensjonat także zachwala swoją kawę, określając ją jako najlepszą w Horyńcu. Będzie trzeba to sprawdzić. Mamy kilka miejsc, gdzie serwuje się kawę w Horyńcu, warto zrobić test 🙂

2 Comments

  1. Wiem, że to nie będzie na temat, ale …
    Na trasie pomiędzy Basznią a Podemszczyzną, po minięciu przejazdu kolejowego przy drodze siedzi labrador koloru biszkoptowego. Może ktoś go szuka. Może ktoś będzie mógł go przygarnąć. Jeśli został wyrzucony, to jeśli czyta to osoba która go wyrzuciła to … (tych słów synu kobiety lekkich obyczajów i czego ci życzę na pewno nie opublikują)

  2. Taki pies się chyba już po Horyńcu wałęsał kiedyś…

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑