Relacja Amrożkiewicz Team: Tegoroczny Puchar Roberta Korzeniowskiego wędruje do sióstr z Nowego Brusna. Wczoraj wystartowałyśmy w Arłamowie w biegu górskim na dystansie 18 km. Organizatorem imprezy wspólnie z Fundacją Biegu Rzeznika był polski lekkoatleta, chodziarz, wielokrotny mistrz olimpijski, świata i Europy – Robert Korzeniowski. W biegu wzięli również udział dziennikarz sportowy – Maciej Kurzajewski oraz Mistrz Olimpijski w wioślarstwie – Adam Korol z żoną Dagmarą. Dla Nas to był jeden z trudniejszych biegów. Na trasie zostawiłyśmy dużo zdrowia i walki. Od początku biegłyśmy razem, nie narzucając zbyt szybkiego tempa. Ciągle się motywowałyśmy, wspierałyśmy. Na 8 km objęłyśmy prowadzenie, z dużą przewagą. Ale nic nie było jeszcze rozstrzygnięte. Zaczęły się cięższe momenty, ale poradziłyśmy sobie z nimi. W efekcie Patrycja zwyciężyła na dystansie 18 km z czasem 1;36;44, a Judyta zajęła drugie miejsce (1;38;42). Dałyśmy z siebie 200 %. Klimat imprezy nie do opisania, polecamy wszystkim biegaczom.

Składamy ogromne podziękowania firmie SAN – REH Bogdan Gromek, za to, że po każdych zawodach stawia Nas na nogi, dzięki znakomitym zabiegom fizjoterapeutycznym.

Chciałybyśmy również serdecznie podziękować naszej rodzinie, znajomym, kibicom. Dostajemy od Was bardzo dużo ciepłych słów, gratulacji. Wy również jesteście częścią Naszych sukcesów. Motywujecie Nas do działania, a my dzięki Wam stawiamy sobie coraz większe cele i poprzeczki. Ogromne dzięki, bardzo się cieszymy, że jesteście z Nami.

Kolejne doświadczenia biegowe zdobyte, my troszkę zwalniamy. Widzimy się na Biegu Niepodległości w Sanoku.

Daj lajka na fb na fanpage Sióstr Amrożkiewicz: www.facebook.com/siostryamrozkiewicz