Finał Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w warcabach

Od 15 do 17 września toczyły się w Horyńcu rozgrywki warcabowe w ramach XIX Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Seniorek i Seniorów w Warcabach 100-polowych.

Wyniki:

Kategoria do lat 10 chłopcy: 1 – Sysak Mateusz (MUKS Libero Basznia Dolna), 2 – Kowal Sebastian (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój) 3 – Łukasz Malec (MUKS Libero Basznia Dolna)

Kategoria do lat 10 dziewczęta: 1 – Krzych Kinga (MUKS Libero Basznia Dolna) 2 – Maksymiec Kinga (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój) 3 – Kornaga Amelia (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)

Kategoria do lat 13 chłopcy: Siteń Dawid (SGU Orzeł Lubaczów), 2 – Tobiasz Weber 3 – Sysak Mateusz – (MUKS Libero Basznia Dolna)

Kategoria do lat 13 dziewczęta: 1 – Hulak Kinga (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój) 2 – Kornaga Klara (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój) 3 – Boska Zuzanna (MUKS Libero Basznia Dolna)

Kategoria Open Mężczyźni: 1 – Paluch Piotr 2 – Nesterak Wiktor – (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój) 3 – Bajdak Józef (Hetman Lublin)

Kategoria Open: Kobiety: 1 – Zaborniak Klaudia 2 – Hulak Kinga 3 – Zaborniak Natalia (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)

Gra Błyskawiczna

Mężczyźni: 1 – Michał Szczybyło (MUKS Libero Basznia Dolna), 2 – Piotr Paluch (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój) 3 – Józef Bajdak (Hetman Lublin)

Kobiety: 1 – Klaudia Zaborniak 2 – Natalia Zaborniak 3 – Kinga Hulak – (LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój)

Na spotkanie przybyli goście: Przewodniczący Rady Gminy Horyniec-Zdrój Grzegorz Woźny, Radna Gminy Horyniec-Zdrój Zofia Zaborniak, Przewodniczący Podkarpackiego Okręgowego Związku Warcabowego Jan Artymowicz. Organizatorami mistrzostw byli: Powiat Lubaczowski, Urząd Gminy Horyniec-Zdrój, Podkarpackie Zrzeszenie LZS, LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój z prezesem Jerzym Zaborniakiem na czele. Sędzią głównym turnieju była Ewa Żuk, galę z rozdaniem nagród prowadził Mikołaj Mach.

Fotografie autorstwa RiverStudio, duża fotogaleria z mistrzostw na facebooku TUTAJ

PEŁNA KLASYFIKACJA:  (MIEJSCA 1-10)

XIX Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów w Warcabach 100-polowych:

1. Paluch Piotr LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
2. Nesterak Wiktor LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
3. Bajdak Józef KSNiS „HETMAN” Lublin
4. Siteń Dawid SGU „ORZEŁ” Lubaczów
5. Krzyśkowski Paweł LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
6. Walat Ryszard PKSiRNiS „Podkarpacie” Przemyśl
7. Mańczak Dawid MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
8. Weber Tobiasz MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
9. Sysak Mateusz MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
10. Kowal Sebastian LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój

XIX Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek w Warcabach 100-polowych:

1. Zaborniak Klaudia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
2. Hulak Kinga LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
3. Zaborniak Natalia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
4. Kornaga Klara LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
5. Bosak Zuzanna MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
6. Krzych Kinga MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
7. Węgrzyn Wiktoria LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
8. Błaż Jagoda SGU „CZARNI” Oleszyce
9. Nazarko Julia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
10. Maksymiec Kinga LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój

Kategoria do lat 13 – chłopcy:

1. Siteń Dawid SGU „Orzeł” Lubaczów
2. Weber Tobiasz MUKS „Libero” Basznia Dolna
3. Sysak Mateusz MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
4. Kowal Sebastian LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
5. Basznianin Dawid LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
6. Błaż Dawid MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
7. Malec Łukasz MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
8. Kalmuk Filip SGU „CZARNI” Oleszyce
9. Skibicki Jakub LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
10. Adamek Mateusz MUKS „LIBERO” Basznia Dolna

Kategoria do lat 13 – dziewczęta:

1. Hulak Kinga LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
2. Kornaga Klara LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
3. Bosak Zuzanna MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
4. Krzych Kinga MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
5. Węgrzyn Wiktoria LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
6. Nazarko Julia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
7. Maksymiec Kinga LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
8. Kornaga Amelia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
9. Śliwa Milena SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików
10. Kozicka Jagoda SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików

Kategoria do lat 10 – chłopcy:

1. Sysak Mateusz MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
2. Kowal Sebastian LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
3. Malec Łukasz MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
4. Kalmuk Filip SGU „CZARNI” Oleszyce
5. Adamek Mateusz MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
6. Kisyk Maciej MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
7. Maksymiec Gabriel MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
8. Szymeczko Bartłomiej LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
9. Żak Patryk MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
10. Ciurko Alan SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików

Kategoria do lat 10 – dziewczęta:

1. Krzych Kinga MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
2. Maksymiec Kinga LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
3. Kornaga Amelia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
4. Śliwa Milena SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików
5. Kozicka Jagoda SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików
6. Haliniak Wiktoria MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
7. Nieckarz Julia SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików
8. Ozimek Maja SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików
9. Banaś Julia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
10. Czerniak Zuzanna SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików

III Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorów w Warcabach 100-polowych w Grze Błyskawicznej:

1. Szczybyło Michał MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
2. Paluch Piotr LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
3. Bajdak Józef KSNiS „HETMAN” Lublin
4. Nesterak Wiktor LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
5. Malec Łukasz MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
6. Mańczak Dawid MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
7. Siteń Dawid SGU „ORZEŁ”Lubaczów
8. Krzyśkowski Paweł LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
9. Błaż Jakub MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
10. Sysak Mateusz MUKS „LIBERO” Basznia Dolna

III Indywidualne Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Seniorek w Warcabach 100-polowych w Grze Błyskawicznej:

1. Zaborniak Klaudia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
2. Zaborniak Natalia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
3. Hulak Kinga LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
4. Krzych Kinga MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
5. Bosak Zuzanna MUKS „LIBERO” Basznia Dolna
6. Kornaga Klara LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
7. Węgrzyn Wiktoria LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
8. Kozicka Jagoda SW Stowarzyszenia „POMÓŻMY RAZEM” Stary Dzików
9. Banaś Julia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój
10. Kornaga Amelia LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój