horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju

Koncert Andrzeja Cierniewskiego w Teatrze Dworskim

Nasz Horyniecki Teatr gościł dziś wieczorem Artystę, który dał uczestnikom niezapomniane wrażenia muzyczne. Czytając biografię na stronie artysty jedne z pierwszych zdań to:

„”Znany z doskonałego warsztatu wokalnego, a także z tego, że każdy swój koncert, traktuje jako ten najważniejszy, dając z siebie podczas występów wszystko.””

Po dzisiejszym koncercie nie trudno przyznać racji tym słowom, Pan Andrzej tworzy prawdziwy klimat swoją twórczością, umiejętnie przeplatając piosenki znakomitymi żartami albo opisowym wprowadzeniem do danego utworu.

Publiczność oczywiście śpiewała razem z artystą, dobry humor nie opuszczał nikogo, tego właśnie w Horyńcu potrzeba!

Nie są to wielkie hity, które tworzą media, ale muzyka nasiąknięta artystą i wokalnie na wysokim poziomie, więc koncert tylko dla wybranych, oto próbka, oglądajcie póki jest! youtube znajdzie i usunie niedługo 😉 Piosenka prawie cała, gdyż oczywiście zakazano nagrywania, ale póki ktoś tego nie wykryje będzie wisieć…

*

2 Comments

  1. Super koncert!Genialny głos. Wiedziałem, że Cierniewski jest dobry.Wchodziłem czasami na jego stronę i tym bardziej byłem ciekawy.Okazuje się, że rzeczywiście facet traktuje każdy koncert niezwykle serio. Śpiewa z serca i ma charyzmę a ponadto widac, że uwielbia to co robi. To czuc. I zycze każdemu aby chociaz raz na jego koncercie był bez względu gdzie. Myslę, że byłoby idealnym dla Horyńca aby tu odwiedzał nasze miejsce. Ponadto wprowadził mnie we wrażenie, że jestem w super mjejscu i na super koncerice. Chcę przez to powiedziec, że potrafi skupić na sobie i na tym co robi, publiczność. Dziekuję organizatorowi i myślę, że jeśli przyjedzie tutaj kolejny raz to skupi rzeczywiście dużą publikę i ja zabiorę ze sobą swoich znajomych.

  2. P.S. Jest też relacja zdjęciowa z tego koncertu na jego stronie andrzejcierniewski.pl w galerii recital XVIII oraz są fajne zdjęcia ludzi w galerii Fani-galeria fotografii.Widać, że jego medadżment a tym samym on bardzo dba o swoją publikę.Więc wszystkim polecam tę stronę.
    P.S.” Widziałam na tym koncercie panią prezydentową z Rzeszowa (sic!).

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑