horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Horyńcu

Jak już pewnie większość mieszkańców wie – WOŚP rusza:

o godzinie 16.00

GMINNY OŚRODEK KULTURY W HORYŃCU-ZDROJU

W PROGRAMIE : JASEŁKA , POKAZ TAŃCA W WYKONANIU GTT FLAMING, WYSTĘP GRUPY WOKALNEJ GOK, KIERMASZ DOMOWYCH WYPIEKÓW LICYTACJE GADŻETÓW

Wieczorem więcej informacji, Horyniec pewnie fortuny nie zbierze, już ubolewam nad tym, że jak w innych miejscowościach nie robiono tego z większą pompą i o wiele wcześniej, choćby próbując kuracjuszy jakoś zainteresować bardziej czy specjalnie dla nich jakieś przedstawienia zrobić, oni mają gotówkę, tylko dlaczego do nich nikt nie idzie? Większość z nich nie może się ruszyć z sanatorium ze względu na kłopoty z poruszaniem, oni też się tam nudzą, organizatorzy gminno kulturalni na starcie znów pała! Żeby zaognić sytuację, dla przykładu Lubaczowski sztab WOŚP ma nawet swoją stronę internetową!! http://wosp.lubaczow.pl – Narol nie jest gorszy – http://wospnarol.webpark.pl – Oleszyce też nie gęsi i też swoją stronę mają http://wosp.oleszyce.org.pl – a Horyniec?

Może Horyńczanie za to DOBRZE SIĘ NAKRĘCĄ!!

Poniżej jeden ze spotów reklamowych WOŚP, o cudzie tej akcji niektórzy dopiero się dowiadują, gdy mają dziecko i lekarze uratują mu życie i dostrzegą takie czerwone serduszko na nowoczesnej aparaturze, dzięki której stało się możliwe ratowanie i leczenie.

9 Comments

 1. Taca z kościołów dzisiejszego dnia powinna być przeznaczona dla WOŚP, jak kiedyś sam zbierałem to pamiętam że w kościele jeszcze mówiono że to zło i lepiej dać na tacę 😀
  A tak w ogóle to dla ciekawostki powiem że Cieszanów nie ma WOŚP w ogóle – więc najgorsi nie jesteśmy hehe. A występów w sanatoriach nigdy nie było – ale może na prawdę warto się nad nimi zastanowić? Miejsca mają dużo…

 2. Co Wy ludzie prawicie!!!
  Sorry, ale grosza nie dam na wośp, nie w takim systemie w jakim żyjemy. W innym, gdzie minister nie planowałby uszczuplenia budżetu o te kilka milionów, które zbierze wośp bardzo chętnie oddałbym sporo powyżej przeciętnej. Czy nie widać tego, że akcja wośp to kolejny podatek? Tylko, że płacony dobrowolnie – żeby nie powiedzieć z głupoty.
  Proszę mi nie mówić tylko, że jak mi dziecko uratują na maszynie z serduszkiem to od razu zmienię zdanie. Bo nie zmienię. Powiem, że w normalnym systemie uratowaliby je na maszynie bez serduszka.
  Normalny system mam na myśli taki, w którym żaden minister nie ma nic do gadania w sprawach medycznych – czyli w pełni prywatnej, naturalnej praktyce prywatnej, gdzie panuje konkurencja. Wtedy nawet na naszym zadupiu znaleźliby się nieźli lekarze, bo w końcu zaczęliby leczyć… a nie przyjmować pacjentów 🙂
  Pozdro, joł, rópta jak szczeta ;P

 3. Dodam, że w takim kontekście to faktycznie jest zło… tylko dziwię się Kościołowi, że nie potrafi tego prosto i logicznie wytłumaczyć, a od razu straszy wieczną poniewierką.

 4. Cieszanów to bardzo specyficzne miejsce na ziemi 😉

  Co do WOŚP, to przede wszystkim oprócz akcji charytatywnej możliwość promocji miejsca, dzięki WOŚP wiele miejscowości wypływa do ogólnokrajowej świadomości, tylko dlatego, że coś ciekawego tam przygotowano. Albo się robi jak Cieszanów, ze olewa sprawę, albo się angażuje w pełni, a nie ot tak żeby coś tam było, by nie gadali…

 5. ale mi to porównianie-Cieszanów nie ma WOŚP- a my mamy – buahahaha
  dla Twojej wiadomości belzie cieszanowskie centrum kultury jest w totalnym remoncie-u nas jakiś czas temu gdy gok był w remoncie to wośpu też nie było-jeśli ludzie będą chcieli coś dać to rzucą wolontariuszom ….

 6. Jak się sami nie weźmiemy to rząd na pewno nie da…

 7. … i takim sposobem stajemy się niewolnikami. Na własne życzenie. Dokładamy do upadłego systemu, a po nas choćby potop.
  Zacznijmy więc pomagać ludziom, a nie państwu, które tylko szuka okazji do wyciągnięcia od nas ostatniego grosza (a wyciąga już na tyle, że dawnym władcom to by poddani głowy poucinali – a i za kilka lat, jak kryzys przyciśnie to i może u nas sytuacja z Argentyny się powtórzyć – na kredyt nie da się żyć wiecznie!).

 8. nato – w tym co mówisz, jeeeest jakiś sens 😀

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑