horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Co się dzieje w Horyńcu? Jak zwykle dużo!

Pierwszy dobry news, to że została uruchomiona winda dla niepełnosprawnych przy wlocie tunelu od strony uzdrowisk, proste urządzenie, a będzie dla niepełnosprawnych ogromnym  ułatwieniem w pokonaniu bariery schodów. Miejmy nadzieję, że nie dorwą się do niej chuligani, zasadniczo nie będzie to żadna zabawa, gdyż winda bardzo wolno jedzie. Jej sposób użytkowania jest prosty, naciska się przycisk i trzeba go trzymać aż się zjedzie, nie jest automatyczna. Niedługo też powinny zostać zainstalowane kamery, jeżeli już nie są!

Niestety i nowy wlot tunelu nie został oszczędzony przez wandali, już mamy go osprejowanego, w środku i na zewnątrz. To niezbyt ciekawa sprawa, bowiem i tak Horyniec nie jest taki jaki byśmy chcieli, a jeszcze wandale niszczą to co powstaje nowe.

Na tym nie koniec, pomalowane zostały też sklepy, przystanek autobusowy i drzwi blaszaka, w którym ktoś świeżo utworzył punkt ubezpieczeniowy, oraz inne obiekty, że o szalecie nie wspomnę:

*

*

Efektem końcowym jest napis powyżej. Nie wiem, czy autor tych napisów nie wie, że podpisując się jako niejaki RocA, niemal wykłada się jak na tacy stróżom prawa?

Inne ciekawe wieści:

Jak wszędzie i w Horyńcu zagra Wielka orkiestra świątecznej pomocy, finał w Horyńcu w GOKu o godzinie 16stej z występami naszego Flaminga, Jasełka, występ grupy wokalnej, kiermasz wypieków i licytacje. Jak nie wyjadę, to coś tam kupię, a WY??

W Horyńcu pomór dla sklepów, swój interes zwinęła miedzy innymi Pani Żeszławska, oraz Pan Rawski. Co teraz z totkiem? Może w groszku albo niwexie pojawi się kolektura?

Biesiada teatralna w Horyńcu zbliża się wielkimi krokami, od 11 stycznia będzie uruchomiona sprzedaż biletów oczywiście w GOKu, niedługo artykuł odnośnie biesiady.  (na stronie jak widać specjalna zakładka odnośnie biesiady, warto tam zaglądać!) Kto w tym roku gwiazdą w jury? Małgorzata Zajączkowska, znana z wielu seriali i filmów:

5 Comments

 1. Każdy chce być gwiazdą…

 2. Kiedy w końcu przywrócą dyby jako dobrą metodę na takie występki?!!! Gościu postałby cały dzień na środku Horyńca zakneblowany i później do końca życia malowałby szprejem już tylko po bloku rysunkowym 😉

 3. miejscowo-zamiejscowy

  8 stycznia 2011 at 15:40

  w Horyńcu jest tylko jedna grupka która mogła to zrobić, mam tu na myśli A…..a, Ł…… czy G…… i innych z tej grupki pseudo-ćpunków, mam nadzieje że policja dorwie tego idiotę który zrobił te bazgroły

  admin – musiałem to wyedytować – ktoś mógłby się poczuć obrażony, dobiegły mnie słuchy, że to ktoś młodszy…

 4. miejscowo-zamiejscowy

  9 stycznia 2011 at 14:50

  Czyżby cenzura? Lepiej idz na posterunek i zapytaj naszych kochanych stróżów co z tym fantem zrobili skoro dociekałeś tak innych spraw związanych z wyborami to może teraz pognębić ten nasz horyniecki element?

 5. Po tym co widać, nic nikt nie robi, nie jest to cenzura, tylko jak napisałem, mam informacje, że był to jakiś młody osobnik , ale raczej żaden z powyższych, ludzie dużo widzą, ale nie znają tych młodych… są niemal anonimowi.. wiec jest to zadanie dla stróżów 🙂 Moze kamery ich uchwyciły co w centrum stoją?

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑