horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Horyniec przyspieszy?

Wiele wskazuje na to, że Horyniec wreszcie przyspieszy! Ostatnia sesja rady gminy dała ciekawe rozwiązania i obraz przyszłości. Bardzo ciekawie zapowiada się następna sesja rady gminy, gdzie powinni się pojawić przedstawiciele fundacji byłych właścicieli Horyńca – Karłowskich. Planują oni wpłynąć, albo też walnie uczestniczyć w renowacji Parku Zdrojowego na wysokim poziomie. Zobaczymy co mają do zaoferowania!

Inna sprawa, okazuje się, że na ostatniej sesji rady powiatu WRESZCIE pojawił się wójt Horyńca! Do tej pory wedle różnych wieści, w ciągu poprzedniej kadencji nie było wójta ani razu na sesji. Pan dr Marek Wiśniewski, nasz powiatowy radny zapowiada, że będzie uczestniczył w sesjach rady gminy i zdawał relacje o działaniach rady powiatu. Wygląda to bardzo ciekawie, wreszcie jakieś profesjonalne podejście.

Następna sprawa, wygląda na to, że rada gminy wójtowi nie da takiego komfortu rządzenia jak poprzednia i pojawiają się głosy, że wójt powinien zdawać dokładne raporty ze swoich działań, a także co ciekawe, mówi się o próbie prześwietlenia działań wójta z mijającej kadencji, szczególnie inwestycji. Jedno jest pewne, nowa rada nie da leżeć wójtowi.

Jeżeli ktoś myśli, że w Horyńcu nic się nie dzieje i nic nie można zrobić, to zobaczy choćby na podstawie strony horyniec.info że dzieje się dużo, tylko nikt się tym nie interesuje, albo nie ma interesu w tym, by społeczeństwo Horynieckie znało prawdziwy obraz działań i możliwości Horynieckiego Zdroju.

4 Comments

  1. jedynie może nie będzie tak gwałtownie hamował 😉

  2. Dobra rada to połowa sukcesu-widać po niektórych że zależy im na rozwoju Horyńca a nie na kasie-jeśli nie dadzą sobą manipulować wygląda na to że rzeczywiście możemy się spodziewać sporo dobrego… jeśli oczywiście wójtowi nie będzie wszystko zwisało jak do tej pory..

  3. myśle że to rada może hamować bo wójt jak do tej pory zrobił wiele porównując do wcześniejszych kadencji

  4. A więc nie taki diabeł (wójt) straszny i jednak coś się dzieje a nie jak pisali co niektórzy.
    A to dopiero początek i wszystko zaczyna się rozkręcać.

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑