Nowy Rok w Horyńcu-Zdroju

Po dużej burzy politycznej w roku 2010 i sporej mobilizacji władzy do działań na nowy rok nie tylko patrzymy z nową nadzieją, że nowa stara władza da nam powody do radości i dumy, rozwijającym się Horyńcem, gdzie nie będzie więcej kwiatków, ale miejsc pracy, gdzie nie będzie imprez, ale wydarzenia kulturalne, gdzie nie będzie turnieju o puchar wójta, a działania mające wydobyć sportowe talenty, oraz zobaczymy wreszcie prawdziwą promocję Horyńca, a nie dublujące się tablice informacyjne i film, którego nie można nigdzie znaleźć… Dużo pracy przed Horyńcem i dużo nadziei.

W następnym tygodniu będą się pojawiać po woli ciekawe artykuły, między innymi o dwóch firmach w Horyńcu: Beretta i Renoma, które postanowiły powalczyć w sferze usługowej i zrobić coś, czego nie było dotychczas w Horyńcu, czyli Rozrywka.

Szczęśliwego Nowego ROKU!!!

6 odpowiedzi do “Nowy Rok w Horyńcu-Zdroju”

  1. Sprawa filmu jest co najmniej intrygująca,,, podobno leciał na jakimś bilbordzie w Warszawie, szkoda że nie można tego nigdzie potwierdzić ani zobaczyć…

  2. a dajcie spokoj z tym filmem. wyglada jakby go wiejski weselny kamerzysta krecil. porazka

  3. tani gniot robiony za kase z Unii-film o walorach Horyńca a nie pokazujący wielu istotnych walorów….. tak to jest jak jest się pseudo partnerem w projektach-nawet nie masz wpływu na to co się dzieje…….

  4. Do tego nagrany na zwykłych płytach ze sklepu – z kolorową bardziewną naklejką a nie tłoczony nakład – ile tego było – 100-200 sztuk? I rozdawane były na festynie mieszkańcom – przecież to nie mieszkańcom mają służyć tylko dla promocji Horyńca – komuś, jak zawsze, pomyliły sie priorytety!

Możliwość komentowania jest wyłączona.